Kalite Politikamız

Takımsaş Kesici Takım Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş., Türkiye'nin hızla gelişen sanayi yapısına ve teknoloji çağının gereksinimlerine uygun olarak, 1987 yılında üretime başlamıştır. Ülkemizin sanayileşme yolculuğunda süratle kapanan uluslararası mesafeleri gururla takip eden Takımsaş, Türk milletinin zorlukları aşma inancı ve üstün gayretiyle bu yolculukta önemli bir rol oynamaktadır. Klasik talaşlı imalat tezgâhlarının yerini alan bilgisayar destekli modern tezgâhlar, üretim süreçlerinde hız ve hassasiyetin arttırılmasında Takımsaş'ın modern ve özel takımlarının katkısıyla daha da değer kazanmaktadır.

Dünyanın önde gelen firmaları ile teknolojik işbirlikleri içinde hareket eden Takımsaş, modern kesici takım ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler sunmaktadır. Yüksek teknoloji ve kalite standartlarını benimseyen şirket, Türk sanayisinin gelişimine katkıda bulunmakta ve bu alandaki global rekabette önemli bir yer edinmektedir. Takımsaş, sektördeki tecrübesi ve yenilikçi yaklaşımıyla, sanayi üretiminde verimliliği ve kaliteyi artıran bir lider olarak öne çıkmaktadır.

Takımsaş Kesici Takım Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş., Türkiye'nin hızla gelişen sanayi yapısına ve teknoloji çağının gereksinimlerine uygun olarak, 1987 yılında üretime başlamıştır.

Bizimle İletişime Geçin