Kalite Politikamız

1986 yılında Abdullah Karakuş tarafından kurulan AKKO Oto. Mak. Hırd. San. Tic. Ltd. Şti., tornalama, diş ve kanal açma, delik delme, frezeleme ve özel takımlar alanında uzmanlaşmıştır. Başlangıçta 90 m²'lik bir torna atölyesi ile Konya sanayisine adım atan firmamız, bugün 8000 m²'ye yakın bir alanda, Türkiye, Japonya, Almanya ve İsveç'ten getirilen son teknoloji tezgah ve ekipmanlarla yıllık 180.000 adet üretim kapasitesine ulaşmıştır. 3000 çeşit standart takım üretimi yaparak, müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız. İhtiyaç anında hızlı yanıt verebilmek için 100.000 adede yakın ürün stoklarımız bulunmaktadır.

Fabrikamızda başlayan üretim sürecimiz, özel ürettirdiğimiz çelik ham madde ile başlar ve bütün aşamalar bünyemizde gerçekleşir. Çelik işlemeden ısıl işlemine, kaplamaya kadar her işlem, entegre tesisimiz AKKO'da büyük bir titizlikle yürütülmektedir. Yerli üretimin gücünü ve kalitesini ön planda tutan firmamız, sektördeki yenilikçi ve öncü rolünü sürdürmektedir.

1986 yılında Abdullah Karakuş tarafından kurulan AKKO Oto. Mak. Hırd. San. Tic. Ltd. Şti., tornalama, diş ve kanal açma, delik delme, frezeleme ve özel takımlar alanında uzmanlaşmıştır.

Bizimle İletişime Geçin