Kalite Politikamız

1995 yılında kurulan INSIZE, ölçüm cihazları alanında özel bir tedarikçi olarak, dünya çapında hizmet vermektedir. INSIZE, küresel ölçekte geniş bir dağıtım ağı kurarak, her yerdeki müşterilere ulaşmayı hedeflemiştir. Merkezi Çin'de bulunan INSIZE, ABD, İspanya, Hindistan, Brezilya'da şube şirketlerine ve 75'ten fazla ülkede distribütörlere sahiptir. Nerede olursanız olun, INSIZE ürünlerine kolay erişim ve üstün destek sağlıyoruz.

Kalite, Yenilik, Hizmet ve Değer anlayışımız, INSIZE ürünlerine yönelik dünya çapında bir talep yaratmıştır. Müşteri memnuniyetini ve sürekli iyileştirmeyi odağımızda tutarak, ölçüm teknolojilerinde yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyoruz. INSIZE olarak, teknoloji ve mühendislik alanlarında güvenilir, doğru ve kullanımı kolay ölçüm araçları sağlayarak, sektördeki öncü konumumuzu güçlendiriyoruz.

1995 yılında kurulan INSIZE, ölçüm cihazları alanında özel bir tedarikçi olarak, dünya çapında hizmet vermektedir. INSIZE, küresel ölçekte geniş bir dağıtım ağı kurarak, her yerdeki müşterilere ulaşmayı hedeflemiştir.

Bizimle İletişime Geçin