Kalite Politikamız

1971 yılında Ivano Gerardi tarafından İtalya'da kurulan GERARDI Spa., kısa sürede Avrupa'nın en büyük mengene üreticisi konumuna ulaştı. Özellikle takım tezgahları ve işleme merkezleri için üretilen özel tutucu ve mengeneleriyle tanınan firma, dünya çapında başarılı pazarlama stratejileri ve yenilikçi yaklaşımları sayesinde ticaret alanını genişletti. 200'den fazla çalışanıyla sektörde aktif bir rol oynayan GERARDI S.p.A. Co., 50'den fazla ülkeye ihracat yapmakta ve cirosunun %10'unu AR-GE çalışmalarına ayırmaktadır.

GERARDI, dünyaca tanınan öncü mengene markalarından biridir. Modüler yapıdaki tüm GERARDI mengeneleri ve aksesuarları, farklı çeşitlerle uyumlu olarak kullanılabilir. Sabit referans noktaları ile yüksek hassasiyet ve hızlı montaj imkanı sunan GERARDI mengeneleri, mükemmel tasarım süreci ve süper hassas taşlanmış hareketli ve sabit parçalar sayesinde bağlama problemlerini saniyeler içinde çözer.

En üst kalitede malzemelerle üretilen GERARDI mengeneleri, 50 yıllık tecrübenin ve özel bilgisayar programlarının katkısıyla geliştirilmiştir. Maksimum rijitlik, yüksek performans ve minimum aşınma için yüksek alaşımlı, dayanıklı çelikten üretilen bu mengeneler, sektördeki kalite ve güvenilirliğin simgesi haline gelmiştir.

1971 yılında Ivano Gerardi tarafından İtalya'da kurulan GERARDI Spa., kısa sürede Avrupa'nın en büyük mengene üreticisi konumuna ulaştı. Özellikle takım tezgahları ve işleme merkezleri için üretilen özel tutucu ve mengeneleriyle tanınan firma, dünya

Bizimle İletişime Geçin