Kalite Politikamız

1994 yılında Konya'da makine ve ekipman üretimiyle yola çıkan ÖZKAYALI MAKİNA, başlangıcından bu yana kalite ve standartları ilke edinmiştir. Her üretim sürecinde, ürünlerin kalite ve kontrollerini titizlikle gerçekleştirerek, değerli kullanıcılarına en iyi ürünleri sunmayı hedeflemektedir. Teknolojiyi yakından takip eden ÖZKAYALI, üretim süreçlerinde son teknoloji makineleri kullanarak, sürekli yaptığı teknolojik yatırımlarla makine parkurunu genişletmekte ve üretim sürecini hızlandırmaktadır. Bu gelişmeler, ürün çeşitliliğinin artmasına da katkı sağlamaktadır.

ÖZKAYALI MAKİNA, sektördeki güçlü konumunu, kaliteye verdiği önem ve teknolojik yeniliklere açık yaklaşımıyla sürdürmektedir. Müşteri memnuniyetini odak noktasında tutan firma, üretim alanında sürekli gelişim ve yenilik peşindedir. ÖZKAYALI MAKİNA, hem yerel hem de global pazarda tercih edilen bir marka olarak, makine ve ekipman üretimindeki liderliğini korumak için çalışmalarına devam etmektedir.

1994 yılında Konya'da makine ve ekipman üretimiyle yola çıkan ÖZKAYALI MAKİNA, başlangıcından bu yana kalite ve standartları ilke edinmiştir.

Bizimle İletişime Geçin