Kalite Politikamız

1960'lı yıllarda Karaköy Perşembe Pazarı'nda temelleri atılan ve 2004 yılında İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde yeniden kurulan Tesa Makine, sektöründe 50 yılı aşkın köklü bir geçmişe sahiptir. Sektörde önemli bir pazar payına sahip olan Tesa Makine, üstün kalite ve yüksek performanslı ürünleriyle tanınırken, yenilikçi, dinamik ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla da öne çıkmaktadır.

Şirketimiz, malzemenin kesim ve işlenmesinde kullanılan dairesel ve şerit testereler, sanayi bıçakları ile kesim ve bileme makinelerinin imalatı, ithalatı, ihracatı ve satış sonrası hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Tesa Makine, sürekli yenilenen teknolojisi ve kaliteli hizmet anlayışı ile sektördeki liderliğini sürdürmekte, müşterilerine kesim teknolojileri alanında en iyi çözümleri sunmaktadır. Tesa Makine, yarım asırlık tecrübesiyle sektörde güvenilir ve tercih edilen bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

1960'lı yıllarda Karaköy Perşembe Pazarı'nda temelleri atılan ve 2004 yılında İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde yeniden kurulan Tesa Makine, sektöründe 50 yılı aşkın köklü bir geçmişe sahiptir.

Bizimle İletişime Geçin